Playstation 5

Playstation 5’in Lansman tarihi açıklandı

Orjinal lansman tarihi 4 Haziran olarak açıklanan fakat Dünya gündeminin mevcut durumundan dolayı, Sony’nin kendi sitesinde yapmış olduğu açıklamadan alıntı yaparak “önemli seslerin duyulmasını engellememek için” ertelenen Sony Playstation 5’in yeni lansman tarihi 11 Haziran olarak duyuruldu.

Playstaion’dan başlayarak Playstaion 4’e kadar 25 yıl süren maceralarının yeni bir bölümüne geçerken son derece hevesli ve heyecanlı oldukları her ifadelerinde belli olan ekip sizleri de bu yeni bölümün başlangıcında onlara eşlik etmeniz için davet ediyor. 

playstation 5 controller

 

Henüz Playstation 4’den Playstation 5’e ne gibi geliştirmeler veya iyileştirmeler yapıldığını bilmiyoruz. Bu da lansman etkinliğini izlemek için bir başka sebep! Meraklıları için Playstation 5’in açıklanan ve bilgimiz dahilinde olan özelliklerini sizler için daha önce bir yazımızda derlemiştik. PS5 yazımıza göz atabilirsiniz.

Lansman Sony Playstation’ın Twitch ve Youtube hesaplarından Türkiye saati ile 23:00’da başlayacak. Siz de bir konsol oyuncusu iseniz kaçırmayın!

Panzehir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir