Hayal Gücünüzü Zorlayacak Bir Android Telefon : Brandeis Prometheus

Brandeis Prometheus, Indiegogo üzerinden kickstarter olarak kendini tanıtan yeni sayılabilecek bir proje. Proje hedefi olan 30.000 doları 8’e katlayarak 240.000 dolar topladı. Zaten ilk bakışta farkını da belli ediyor. Sıra dışı gövde tasarımı bu telefonun dışarıdan farkedilen tek özelliği değil.

 

Arkasında bulunan çift kamerası 108 megapiksel boyutunda fotoğraflar çekebiliyor. Ultrawide (geniş açılı) çekimlerde ise 48 MP boyutunda fotoğraf çekebiliyorsunuz. Ayrıca flaş teknolojisi olarak sekizgen bir yapıya sahip olan Octa-LED olarak adlandırdıkları bir teknoloji öne sürmüşler.

 

Bir adım daha yakından bakarsak, Brandeis Prometheus, 6.5 inç, kırılmaya karşı dayanıklı, 120 HZ yenileme hızına sahip ve parmak izi okuyabilen bir ekrana sahip. Evet, ekran üzerinde herhangi bir yerden.

16 GM RAM, 512 GB hafızaya sahip olan Brandeis Prometheus’un 40 MP selfie kamerası var. 4000 mAh bataryasını ise, tam anlamıyla yarım saatte doldurabildiğinden bahsediliyor.

Ayrıca Safir Kristal Ekran, IP68 Su geçirmezlik, Paslanmaz Çelik Gövde, Brandeis Prometheus’un özellikleri saymakla bitmiyor. Meraklıları için, açıklanmış olan teknik özelliklerini içeren bir yazı daha hazırladık. Brandeis Prometheus Teknik Özellikleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Siz bu telefon hakkında neler düşünüyorsunuz? Gerçek olamayacak kadar iyi mi? Yoksa hemen bir tane almalı mısınız?

Telefonun indiegogo üzerindeki fiyatı 499$, fakat markete 1000$ satış fiyatı ile sürülecek. Erken siparişlere özel bu fiyatı kaçırmamak için proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 4 Temmuz indirimli fiyat için son gün. Ayrıca sınırlı sayıda erken sipariş kaldığını da eklemeliyiz.

Kaynaklar: indiegogo.com / brandeis.co

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir