YouTube’dan Para Kazanmak İsteyen

by

Google’ın satın almış olduğu video paylaşım devi YouTube çeşitli projelerle ziyaretçilerinin ve üyelerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu seferki proje bütün YouTube tutkunlarını sevindirecek gibi gözüküyor.

YouTube

Video paylaşım devi YouTube üzerinde paylaşılan videolar artık para kazandıracak. Tabi bu her video için geçerli olmayacak. Paylaşılan videoya para ödenebilmesi için öncelikle o videonun en çok izlenen videolardan olması gerekiyor ve bu videonun YouTube tarafından belirlenen bazı koşullara uyması gerekiyor.

Peki Nedir O Koşullar?

Videonun en çok seyredilmesi para kazanmak için ne yazık ki yeterli olmuyor. Aynı zamanda bu videonun gerçekliğiyle beraber YouTube video paylaşım koşullarına da uyması gerekiyor. Eğer video bu koşullara ve diğer belirtilen kriterlere uygunsa o zaman videoyu paylaşan kişi parasal getiriye sahip olacak .  Video parasal bir değer kazandığında kullanıcıya YouTube tarafından bilgi maili atılacak ve paylaşılan videonun yanında Getiri Paylaşımını Aktive Et ifadesi yer alacak. Videoyu ekleyen kişi bu ifadeyi aktif ettiğinde artık YouTube tarafından gelir elde etmeye başlayacak.

Panzehir.Net

Diğer Yazılar