Türk Telekom+Garanti Bank=Multimatik

perkant by

Gelişen Teknoloji ile birlikte, yapılan yenilikler toplumun  zaman kazanmasına ve daha hızlı paylaşıp yararlanmasına olanak tanır. Bukadarıyla sınırlı değil fakat etkin ve doğru kullanılabilirse…

Ülkemizde çeşitli kurumlar öncülük yaparak can sıkıcı bir çok sorunu ortadan kaldırmak için, yepyeni ortak projeleri icra etmektedirler. Bu can sıkıcı etmenlere baktığımızda; eskiden bakamatik sadece para çekme işlemi için kullanılırken bugün ; para aktarma, kontör yükleme,internet’ten online işlemler gibi birçok hizmeti  sunarken, gereksiz kuyrukları, zaman kaybını ve tabiki gerilen sinirleri,tartışmaları ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır.


Multimatik Nedir :

Garanti Bankası’nın Paramatik’i ve Türk Telekom Nokta’nın birleşimi olan Multimatik, hem bankacılık hizmetlerini hem de telefon görüşmesi, internet erişimi gibi birçok farklı iletişim hizmetini tek noktada buluşturuyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Garanti Bankası ile tüketicilere değer yaratacak yeni bir işbirliğine imza atıyor. Bu kapsamda, Garanti Bankası Paramatikleri, Türk Telekom’un sunduğu multimedya ankesörlü telefon hizmeti Türk Telekom Nokta ile birer iletişim noktasına dönüşüyor. Bu yeni iletişim noktası, MultiMatik adıyla müşterilerin kullanımına sunulacak. Bir tarafında Garanti Bankası’nın Paramatik’i bulunan “MultiMatik”in diğer tarafında yer alan Türk Telekom Nokta, bir ATM cihazı olma özelliğinin yanı sıra, tüketicilerin telefon görüşmesi yapmalarına, SMS ve e-posta göndermelerine, internete erişmelerine olanak tanıyor ve çeşitli iletişim hizmetlerini tek noktadan sunuyor.

Tüketiciler, MultiMatik ile hem para çekebilecek, hem de e-posta gönderebilecek…

Türk Telekom’un müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri sunma hedefi doğrultusunda, Garanti Bankası işbirliği ile geliştirilen “MultiMatik”, farklı iletişim hizmetlerini, 100’ün üzerinde bankacılık işlemi ile birlikte sunarak bir ilke imza atıyor.

Tüketicilere ihtiyaç duyacakları tüm telekomünikasyon ve bankacılık hizmetlerini tek noktadan sunacak ilk “MultiMatik”in kurulumu, Gayrettepe Türk Telekom Müdürlüğü önünde gerçekleştirildi. İlk aşamada turistik bölgeler ve üniversiteler ağırlıklı olmak üzere, ortak kabinlerin önümüzdeki dönemde daha da yaygınlaştırılması planlanıyor.

multimatikk

www.panzehir.net

Diğer Yazılar