TP-LINK 10400mAh Mobil Güç Deposu

by

Akıllı cihazlar hayatımıza girdikten sonra; bilgisayar avucumuzun içine, bilgi parmaklarımızın arasına kadar yuvalanmış oldu. Şarj sürelerinin az olması en büyük şikayet konusu. Bu sorun düşünülerek tasarlanan TP-LINK TL-PB10400 Power Bank yani mobil güç deposu görevini görmektedir.

Özellikle mobil cihazlarla mecburen çok fazla işi olan veya sürekli seyahat halinde olan insanlar için, yüksek kapasiteli güç deposu sayesinde; Video, oyun, müzik ve uzun görüşmelerinizi ertelemenize, bunları gerçekleştirirken korkmanıza gerek kalmayacak.

10400mAh yüksek kapasiteli güç deposu ile 3-5 kez akıllı cihazlarınızı (telefon-tablet) şarj edebilirsiniz. İki adet usb çıkışı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi (Tablet) 5Vat/2Amper, diğeri (Akıllı Telefon) 5Vat/1Amper değerlerine sahiptir.

 

TP-LINK-Tl-PB10400-artcle

TP-LINK-TL-PB10400-SEMA

 

 

Güvenilir Güç

Bütünleşik kısa devre, yüksek voltaj, aşırı gerilim, aşırı şarj, aşırı deşarj ve aşırı ısınma koruması modülleri sayesinde cihazınızı herhangi bir potansiyel tehlikelere karşı koruma altına alır.
TP-LINK-Tl-PB10400-guvenilir

Özellikler :

  • 10400mAh kapasiteli yüksek performanslı batarya
  • Çift USB portu iki cihazı eşzamanlı olarak hızlıca şarj etmenizi sağlar
  • iPhone, iPad ve çoğu Android cihazları ile uyumlu
  • 500 defadan fazla yeniden şarj etme ömrü
  • Bütünleşik kısa devre, yüksek voltaj, aşırı gerilim, aşırı şarj aşırı deşarj ve aşırı ısınma koruma modülleri emniyetli ve güvenli şarj için koruma sağlar
  • Bütünleşik LED El Feneri evde ve arazi aktivitelerinde yardımcınız olur
  • Dört LED gösterge ışıkları şarj durumu veya batarya seviyesi hakkında bilgi verir

Kutu İçeriği :

TP-LINK-Tl-PB10400-set

 

 

Panzehir

Diğer Yazılar