SWF Dosyalarınızı Diğer Formatlara Çevirin

by

Adobe Flash veya Tanida Demo Builder gibi programlarda hazırladığınız .swf uzantılı video dosyalarınızı diğer video formatlarına çevirmek biraz zahmetli bir çaba: Hem .swf’yi çeviren doğru düzgün bir program bulmak zor hem de çeviri sonucunda ortaya çıkan dosya boyutu tatmin edici olmuyor. Buna rağmen çeviri işlemini yapmam şart diyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1- Tanida Demo Builder’ı indirin, kurun ve çalıştırın.

2- Tanida Demo Builder’ı kurduğunuz dizinde (C:\Program Files\Demo Builder) bulunan “SWFToVideo.exe“i çalıştırın. “Tanida SWF to Video Converter” isimli programın açıldığını görmüş olmalısınız.

013

3- Ekranın sol üst köşesindeki yeşil renkli ok simgesine, “Open” simgesine tıklayın ve .swf uzantılı dosyanızı açın.

4- Ekranın sol üst köşesinde beliren “Recording” uyarısı çeviri işleminin başladığını haber veriyor. Çeviri işlemini tamamlamak için el simgesne, “Finish” simgesine tıklayın.

021

5- Yeni açılan pencere üzerinden istediğiniz ayarları yaptıktan sonra yukarıya bakan yeşil renkli ok simgesine, “Export” simgesine tıklayın ve dosyanızı istediğiniz dizine kaydedin. Dışa aktarım tamamlandıktan sonra dosyanızı yeni formatıyla kullanabilirsiniz.

03

www.panzehir.net

Diğer Yazılar