Sony Ericsson’dan Bayanlara Özel Cep Telefonu : Jalou

by

Cep telefonu üreticilerinden olan Sony Ericsson bu sefer bayanları düşündü. Sadece bayanlar için üretilen cep telefonu ilginç özelliklere ve enteresan bir görünüme sahip. Detaylar haberimizde…

Sony-Ericsson-Jalou

Sony Ericsson’un bayanlar için ürettiği cep telefonun adı Jalou ve geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapıldı. Ufak boyutu sayesinde kolay taşınacak olmasının yanı sıra elmasa benzer etkileyici görünümü bayanlar tarafından tercih edilme sebebini biraz daha arttırıcı etken olarak gösterilebilir. Farklı renk seçenekleri bulunan Jalou kapaklı bir yapıya sahip ve kapağı kaldırdığınızda parlak ekran ayna görevi görebiliyor. Sonuçta bayanlar içinde ayna olmazsa olmaz değil midir?

Jalou üzerinde ilginç uygulamalarda bulunduruyor. Bunların en ilgi çekenleri ise Walk Mate adım sayacı ve bütün yıl boyunca burç işaretleriyle beraber özel günleri, olayları belirten moda arayüzü. Teknik özelliklerinden bahsecek olursak Jalou 3.2 MP’lik kameraya, 2 inç’lik ekrana, HSPA 3G bağlantısına, Bluetooth, medya oynatıcı, RSS beslemesi okuyucu, görüntülü arama, YouTube uygulaması, microSD kart yuvasına sahip.

jalou

Farklı bir cep telefonuna sahip olmak isteyen ve moda düşkünü bir bayansanız ya da böyle bir eşiniz, kız arkadaşınız varsa Jalou çok güzel bir hediye olarak verilebilir.

Panzehir.Net

Diğer Yazılar