Sony Ericsson S312

by

Cep telefonu üreticilerinden olan Sony Ericsson S312 modelli cep telefonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sony Ericsson çizgisinden sapmayan S312 fotoğraf çekimlerinde her zamanki kaliteyi tekrardan gözler önüne seriyor.

img_897

Müzik severlerin en çok tercih ettiği telefon markası Sony Ericsson bu telefonunda da müzik severleri unutmamış. Sadece müzik severler için değil aynı zamanda fotoğrafçılar içinde ön plana çıkan S312 hızlı fotoğraf çekebilmenize olanak sağlıyor. Her anı yakalamak ve hiçbir şeyi kaçırmamak istiyorsanız S312 sayesinde bu isteğiniz yerine gelmiş olacak. Telefonun üzerinde bulunan hızlı kamera tuşu sayesinde seri fotoğraflar çekebilen S312 ince ve hafif bir tasarıma sahip.

sonyericsson-s312-2

2 Megapiksel kamerası bulunan telefon video çekim desteğinin yanı sıra çekilen resimlerin düzeltilmesi ve resim üzerinde daha bir çok  gerekli müdahalelerin yapılmasına olanak sağlıyor. Hoşunuza giden müzik hakkında bilgi almak ve kime ait olduğunu öğrenmek istediğinizde sadece telefonunuza o müziği dinletmeniz yeterli oluyor. Telefon içinde bulunan teknoloji sayesinde hemen size şarkının kime ait olduğunu hangi albümde ve hangi yılda çıktığı gibi bir çok bilgiyi sizin önünüze sunuyor.

Türkiye’de de satışa sunulan Sony Ericsson S312 130 € (Euro) fiyatla satılıyor.

Panzehir.Net

Diğer Yazılar