Banner (Display Advertising) 

Yapılacak reklam kapsamı belirlendikten sonra baner, içerik  uygun formatlarda web sitemizin en etkili yerlerinde gösterilir.

Reklam Boyutları

336x280

“Büyük dikdörtgen” olarak da bilinir. Genellikle reklamverenlerin bu boyutta daha fazla reklam envanteri vardır. Bu da hem metin hem de resim reklamlar etkinleştirildiğinde kazancı artırabilir.

Metin içeriğine veya makalelerin sonuna yerleştirildiğinde iyi performans gösterir.


300x250

“Orta boy dikdörtgen” olarak da bilinir. Genellikle reklamverenlerin bu boyutta daha fazla reklam envanteri vardır. Bu da hem metin hem de resim reklamlar etkinleştirildiğinde kazancı artırabilir.

Metin içeriğine veya makalelerin sonuna yerleştirildiğinde iyi performans gösterir.


728x90

“Leaderboard” olarak da bilinir. Genellikle reklamverenlerin bu boyutta daha fazla reklam envanteri vardır. Bu da hem metin hem de resim reklamlar etkinleştirildiğinde kazancı artırabilir.

Ana içeriğin üst kısmına ve forum sitelerine yerleştirildiğinde iyi performans gösterir.


300x600

Bazen “yarım sayfa” olarak ifade edilir. Bu biçim, reklamverenlere mesajlarını duyurmak için daha geniş bir alan sağlar ve kullanıcılara zengin etkileşim olanakları sunabilir.

300×600, gösterimler açısından en hızlı büyüyen boyutlardan biridir ve yayıncıların, marka reklamverenleri tarafından tercih edilen, görsel açıdan daha etkileyici reklam boyutları sunma eğiliminde olduklarının bir göstergesidir. 


320x100

“Büyük mobil banner” olarak da bilinir. 320×50 ve 300×250 boyutlarına alternatif olarak kullanılabilir.


468x60

“Banner” olarak da bilinir. Bu biçim, 728×90 leaderboard’un uymadığı küçük alanlara sığabilir. 

Reklam ve Ücretlendirme için iletişim

www.panzehir.net

info @ panzehir.net mail adresine, konu kısmına reklam yazarak bizimle iletişime geçmeniz, size hızlı geri dönüş yapmamızı sağlayacaktır. Aşağıda yer alan Mail Gönder butonuna tıklamanız yeterlidir.


Mail Gönder