OptoWheel’inYeni Üyesi : Ergo T555 Laser

by

Genius firmasının üretmiş olduğu ve devrim yaratan OptoWheel teknoloji (yeni optik tekerlek) destekli aileye yeni bir üye dahil oldu. Ergo T555 Laser isimli bu fare hakkında teknik bilgiyi haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

Ergo

Uzun süreli bilgisayar kullanımı sonucu fare ile içli dışlı bir hale gelen elimizde bilek ağrıları çekeriz. Bu sorunun ortadan kaldırılması gerektiğini düşünen Genius firması Ergo T555 Laser isimli faresini üretirken bu sorunu göz önünde bulundurmuş ve uzun süreli çalışmalarda bileği ağrıtmayacak bir tasarımla Ergo T555 Laser‘i karşımıza çıkarmış. Rahat kullanım sağlayan ve iyi kavranma imkanı sunan Ergo T555 Laser‘in en çok dikkat çeken özelliği ise klasik tekerlek yerine mavi dokunmatik bir panel kullanılmış olması. Bu dokunmatik panel sayesinde kullanım son derece kolaylaştırılıyor. 8 yöne birden kaydırma yapmanıza imkan sunan bu mavi dokunmatik panel çok sayfalı dökümanlarda Turbo Scrool moduna geçerek sayfalar arası geçişi çok hızlı yapmanıza da imkan sağlıyor.

Windows Vista işletim sistemine özel Smart IE Search tuşu sayesinde bir kelimenin üzerine tıkladığınızda onu internet üzerinde aratabiliyorsunuz. Yine Vista’ya özel diğer bir özellikte Flip 3D tuşu aracılığı ile çalışma pencerelerini üç boyutlu bir halde görüntülebiliyor olmanız. Yüksek performanslı çalışma olanağı sunan Ergo T555 Laser 1600 dpi çözünürlük değerine kadar çıkabiliyor.

Panzehir.Net

Diğer Yazılar