Lig TV Cebe Geldi

by

30 Temmuz’da hayatımıza giren 3G teknolojisi sayesinde artık Turkcell Süper Lig maçlarını cep telefonunuzdan izleyebileceksiniz. Bu hizmeti ilk kullananlardan biri olmak için yapmanız gereken burada.

Süper Lig’in de sponsoru olan Turkcell, 3G alandaki çalışmalarına hız vererek ”Turkcell Süper Lig” maçlarının 3G uyumlu cep telefonlarından izlenebilmesine olanak sağladı. Aylık 19.9 TL/130 kontör gibi bir ücret karşılığında abone olabileceğiniz servis için, öncelikle Turkcell MobilTV programının telefonunuzda kurulu olması gerekiyor. Telefonunuza uygun yazılım için ”TV” yazıp 2222’ye göndermelisiniz. Gelecek mesajda belirtilen adres ile cep telefonunuzla uyumlu yazılımı kurabilirsiniz. Daha sonra program menüsündeki ”Paket İşlemleri” seçeneği altındaki ”LigTV” paketini satın alarak takımınızı her daim desteklemeye başlayabilirsiniz.

Uygulamanın aylık kullanım süresi 20 saat olarak sınırlandırılmış ve kota aşımı durumunda dakikası 0,13 TL/1 kontör ek ücret alınıyor. Eğer hala 3G’ye geçmediyseniz Tukcell hattınızdan ”3G” yazarak 2323’ye göndermeniz yeterli. Ücretsiz üye olabileceğiniz 3G servisi ile uyumlu cep telefonları listesi için http://www.turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Panzehir.Net

Diğer Yazılar