HP’den İnternete Bağlanan Yazıcı : HP Photosmart Premium

by

hp HP yazıcı ürünlerine bir yenisini daha ekledi. HP Photosmart Premium ismini verdiği bu yazıcı diğer yazıcılardan farklı olarak bir özelliği daha içinde barındırıyor. Bu özelliğin ne olduğunu merak ediyorsanız haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

HP‘nin yeni yazıcı modeli HP Photosmart Premium dünyanın ilk internete bağlanan yazıcısı olma özelliğini taşıyor. TouchSmart Web özelliği sayesinde internete bağlanmayı başaran HP Photosmart Premium bu sayede web tabanlı baskı platformunu da kullanacılara sunmuş oluyor. İnternet üzerinde dolaşabilmek, yeni uygulamaları indirebilmek gibi ihtiyaçları karşılayan HP Photosmart Premium‘un biraz da yapısından bahsedelim.

4,33 inçlik dokunmatik LCD ekranıyla kendi sınıfının diğer yazıcılarından daha büyük bir ekrana sahip. Yazdırma, faks fotokopi, tarama özelliklerinin yanı sıra çok amaçlı baskı çözümleri ile lazer baskı kalitesinde metin çıktıları ve laboratuar kalitesinde fotoğraf baskıları gibi ev halkına özgü çok yönlü işlerde mükemmel başarı gösteriyor. Kablolu ve kablosuz bağlantı teknolojisi kullanılarak HP iPrint Photo uygulaması sayesinde mobil cihazlar, ipod touch’lar ve bilgisayarlardan çıktı alabilme imkanı sağlıyor.

Böylesine başarılı bir ürün yapan HP bakalım ilerleyen zamanlarda daha ne gibi teknolojik ürünlerle karşımıza çıkacak.

Panzehir.Net

Diğer Yazılar