Günün Ücretsiz Yazılımı : Paragon Partition Manager 9.5 Professional

by

Bütün bilgisayar kullanıcıları büyük veri depolama alanlarına sahip olan sabit disklerini en verimli şekilde kullanmak ister. Bu verimin en büyük nedeni ise sabit diskin daha performanslı çalışmasıyla beraber verilerin daha doğru bir şekilde saklanmasını sağlamaktır. Paragon Partition Manager 9.5 Professional isimli programda tam bu noktada devreye giriyor.

paragonpartitionmanager95proscreen1

Paragon Partition Manager 9.5 Professional ile büyük sabit disk alanlarınızı en verimli şekilde kullanabileceksiniz. Sabit diskinizi uygun boyutlara bölmenizi ve yeniden biçimlendirminizi sağlayan Paragon Partition Manager 9.5 Professional bunların hepsini format atmadan gerçekleştirmenize olanak sunuyor.

Paragon Partition Manager 9.5 Professional

 • Gelişmiş Biçimlendirme İşlemleri: NTFS partisyonları Windows’u yeniden başlatmaya veya işinizi yarıda bırakmaya gerek kalmaksızın büyütün, veri kaybı olmadan disk bölümlerinin boyutunu değiştirin, boş alanı partisyonlar arasında dağıtın, bölün, birleştirin vb…
 • Geliştirilmiş iki seviyeli kullanıcı arayüzü: Daha rafine bir kullanıcı arayüzü, farklı tecrübe seviyelerindeki kullanıcılar için kolay ve gelişmiş seçenekler sunuyor.
 • Optimizasyon ve Defragmantasyon: Güçlü Paragon Adaptive Restore teknolojisi sayesinde Windows Vista’yı tamamen farklı bir donanım veya sanal bilgisayar üzerinde geri yükleyebilirsiniz.
 • Paragon Partition Manager 9.5 Professional piyasada 79.95 $ (Dolar)’a satılıyor. Ancak 13/08/2009 saat 10:00’a kadar ücretsiz olarak indirilebilir. 32 bit ve 64 bit sistemler için iki farklı indirme linki aşağıda mevcuttur.

  32 Bit Sistemler İçin
  Paragon Partition Manager 9.5 Professional’ı buradan indirebilirsiniz
  64 Bit Sistemler İçin
  Paragon Partition Manager 9.5 Professional’ı buradan indirebilirsiniz

  Panzehir.Net

  Diğer Yazılar