Figure For İphone

perkant by

Teknolojinin gelişmesi, akıllı telefonların hızla dünyamıza girmesiyle birlikte bir çok firma çeşitli uygulamalar geliştirerek kullanıcılarına sunmaktadırlar.

Müzikle uğraşan insanlar için çoğu zaman olmazsa olmaz dedikleri çeşitli bilgisayar tabanlı programları vardır. Beat Make (beat yapmak), aranje, Editing (düzenleme), mix (karıştırmak) işlemlerini yerine getiren bu programlar çok geniş çaplı olmasada akıllı telefonlarımıza merhaba dediler.

 

Beat Make konusunda dünyada önemli iki isim; Reason ve Fl Studio. Fl Studionun daha önce İpad için geliştirdiği mobile Fruityloops tan sonra Reason firmasının ürünü; figure.

İphone için geliştirilen mobile program sayesinde nerede olursanız olun, müzik yapmanıza olanak tanımakta. Yoldasınız ve aklınıza çeşitli melodiler ve ritmler mi geldi? Canınız sıkıldı kafa mı dağıtmak istediniz? Sorun değil açın figure’yi takın kulaklığınızı kolay gelsin.

Aşağıda yer alan videoda detaylar yer almaktadır fakat export (yaptığınız çalışmanın çıktısını almak) konusunda biraz bilgilendirelim; yaptığınız çalışmayı kaydedip parça olarak dinleyebilirsiniz, İtunes ile bilgisayarınızı senkron edip yaptığınız çalışmayı bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Gereksinimler:

iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3.jenerasyon), iPod touch (4.jenerasyon), iPod touch (5.jenerasyon) ve iPad.  iOS 5.0 yada üstü.

Boyut: 10.6 mb.

Fiyat: 0,99$

Buradan indirebilirsiniz

Panzehir Bilgi Teknolojileri

Diğer Yazılar