FaceFilter Studio 2

by

Face Filter Studio 2 Photoshop veya benzeri bir görsel düzenleme programında uzun uzadıya uğraşacağınız birçok işlemi kısa bir sürede hazırlamanızı sağlayan oldukça kullanışlı ve kullanıcı dostu bir program. Programla bir fotoğraf üzerinde neler yapabileceğinizi görmek istiyorsanız aşağıdaki adımlara geçebilirsiniz.

1- Programı “http://www.reallusion.com/facefilter/ffs_download.asp” den indirin ve çalıştırın. Program açıldığında varsayılan olarak bir de görsel açacaktır. Dilerseniz bu görsel dilerseniz kendi belirleyeceğiniz bir görsel üzerinde devam edebilirsiniz.

2- Görselinizi belirlediğinize göre klavyenizden “Enter” tuşuna basabilir ve bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Ekranın sağ tarafında yer alan “Guide” görselinden yardım alarak referans noktalarınızı belirleyin.

3- Gerekli ayarlamaları yaptığınıza göre bir kez daha klavyenizden “Enter” tuşuna basabilir ve bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Ekranın sağ tarafında yer alan araçlarla görseliniz üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapın ve “Enter” tuşuna tıklayın.

4- Şimdi, işin en eğlenceli kısmına geldiniz: Ekranın sağ tarafında yer alan yüz ifadelerinden istediğinize tıklayın ve sonucu görün.

www.panzehir.net

Diğer Yazılar