Eğlenceli Vakit Geçirebileceğiniz Bir Site : MyBrute

by

İnternette dolaşırken bir arkadaşım sayesinde öğrenip girdiğim siteyi yazacağım sizlere.

www.mybrute.com isimli site size bir karakter seçtirip karakteriksel özelliklerine göre dövüş turnuvalarına sokuyor. Her karakter bir kullanıcıyı temsil ediyor. Öncelikle bir isim yazıyoruz ve ardından karakterimizi seçiyoruz. Karakterimizin ten rengiyle beraber saç rengini de değiştirebiliyoruz. Dövüşçümüzü oluşturduktan sonra level 1’den oyuna başlıyoruz. Dövüş yapacağımız kişileri kendimiz seçebiliyoruz. Ancak güçlü oyunculara pek yaklaşmamanızı tavsiye ederim. Eğer yaklaşır ve dövüşe başlarsanız sizi hemen yeniyorlar. Başıma geldiği için söylüyorum acı bir tecrübe yaşadım sizlerde bu acıyı yaşamayın. 🙂

mybrutte

Günlük dövüş sınırımız var ve bu sınırı aştığınızda gün içersinde başkasına dövüş isteğinde bulunamıyorsunuz. Ancak diğer dövüşçüler sizinle dövüşebiliyor. Kazandığınız dövüşlere göre özellikleriniz artıyor zırh ve silahlar alıyorsunuz. Dövüş kazandıkça güçlendikçe Level atlıyorsunuz. Şuan için benim dövüşçüm Level 3’de dün kayıt oldum ve bugün Level 3’e yükseldim. Ayrıca oyunda clanlarda var ve bu clanlara katılıp kendi grubunuzu oluşturabiliyorsunuz.

Eğer internette güzel vakit geçirmek aynı zamanda da çok bağlı kalmamak istiyorsanız o halde www.mybrute.com tam size göre bir yer. Girin karakterinizi yaratın dövüşleri kazanın güçlenin. Kimin patron olduğunu ve bu işin kimin daha iyi bildiğini herkese gösterin.

Benim karakterim : feritto.mybrute.com karakterimle dövüşmek için linke tıklayınız ve karakterinizi oluşturup dövüşe başlayınız.

Panzehir.Net

Diğer Yazılar