Dell Latitude E6400 XFR

by

Dell firmasının dizüstü bilgisayarlarda ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz. Başarılı ürünlerinin yanı sıra her kullanıcıya erişebilecek dizüstü bilgisayar seçenekleriyle de tercih edilen Dell şimdi de dayanıklılığı ile sınırları zorlayan bir dizüstü bilgisayarla karşımıza çıkıyor.

dellxfr1

Dell Latitude E6400 XFR darbelere, suya, toza karşı dayanıklılık gösteriyor. Ballistic Armor Protection System (Balistik Zırh Koruma Sistemi)’yle yapısal olarak korunan dizüstü bilgisayar fiziksel darbeleri bu sayede geçiştiriyor ve PrimoSeal  teknolojisi sayesinde yabancı maddelerin(toz vb..) bilgisayarın içine girmesini engelleniyor.

dell-latitude-e6400-xfr-rugged-notebook-2

Güçlü bir işlemci yapısına sahip olan Dell Latitude E6400 XFR bu yönde Intel’in  Core 2 Duo işlemcisini tercih etmiş. Dış ortamlarda bir çok olumsuz etkiyle başa çıkabilen Dell Latitude E6400 XFR sıcakla da başedebiliyor. Yüksek sıcaklarda bile son derece profesyonel tasarlanan ısı yönetim sistemiyle zor işlemlerde işlemcinin sıcaktan performansını düşürmesini engelliyor ve işlemcinin daha rahat çalışmasına olanak tanıyor. 

Dell-Latitude-E6400-XFR

Şarj etmek için uzun vakitler harcamanıza gerek kalmayan Dell Latitude E6400 XFR, pil performansının uzunluğu sayesinde de işinizi aceleye getirmeden rahatlıkla bitirmenizi sağlıyor. 14.1 inç’lik ekranıyla en güneşli ve aydınlık ortamlarda bile ekran kalitesini ön plana çıkararak kullanıcıya ekranın görünümüyle ilgili hiçbir problem yaşatmıyor.  

delll latitude

Kendi sınıfında ve genel anlamda dizüstü bilgisayar piyasasında taşları yerinden oynatacak bir ürün olan Latitude E6400 XFR, Dell’in üretmiş olduğu çok başarılı bir dizüstü bilgisayar oluyor.

Panzehir.Net

Diğer Yazılar