Çok Fonksiyonlu Medya Dönüştürücü : Format Factory

by

Bir çok medyayı başarılı bir şekilde çeşitli formatlara çevirebilen Format Factory kullanıcılar için tamamen ücretsiz bir yazılım.

3_formatfactory01

Format Factory ile videolarınızı, görüntülerinizi, ses dosyalarınızı istediğiniz formatlara çevirebiliyorsunuz. Ayrıca medyalarınızı mobil aygıt, Psp ve iPhone gibi cihazlarda kullanılabilecek formatlara bile dönüştürebiliyor. Dvd & Cd gibi imajlar oluşturmak istediğinizde de Format Factory yardımınıza yetişiyor.

Format Factory‘i açtığımızda karşımıza aşağıdaki gibi kullanım alanı çıkıyor. Ekranın sol tarafında hangi medyayı hangi formata dönüştüreceğinizi seçiyorsunuz. Seçimi gerçekleştirdikten sonra dönüştürülmesini istediğimiz dosyayı karşımıza çıkan pencerede “Tüm Dosyalar” seçeneğine tıklayarak alıyoruz. Bundan sonra tek yapmamız gereken tamam butonuna basmak ve Format Factory‘nin dosyamızı istediğimiz formata dönüştürmesini beklemek. Dönüştürülen medyamızı sistemimizin kurulu olduğu sürücü altındaki “Documents and Settings\kullanıcı adı\belgelerim\FFOutPut” klasöründen alabiliyoruz.

format-factory

Format Factory‘nin en büyük avantajlarından birisi de Türkçe dil desteğinin olması. Bu sayede kullanım daha da kolaylaşıyor.

Format Factory‘i indirmek için tıklayınız.

Yazan : Ferit TURNA

Diğer Yazılar