Asus Eee PC 1005HA Netbook İnceleme

by

Mini dizüstü pazarında yerini sağlamlaştıran ve en çok satılan mini dizüstü bilgisayar klasmanında birinciliği elinde bulunduran Asus aileye yeni bir üye dahil ediyor.

Ufak ve çekici görünümünden ödün vermeden tasarlanan ve içerdiği donanım özellikleriyle yine tercih edileceklerin en başında yer alacak olan mini dizüstü bilgisayar Asus tarafından tanıtıldı. Yeni üyenin modeli Eee PC 1005HA olacak. 10 saatten fazla pil ömrü olduğu belirtilen ürün Windows XP ile beraber geliyor. Teknik özelliklerinden bahsedecek olursak işlemci yapısı her zamanki gibi İntel Atom serisi üzerine kurulmuş. Kullanıcıların N270 ile N280 işlemci modelleri aralığında tercih yapabilmesi sağlanmış. 160 GB’ lik sabit disk alanı sunan ürün ayrıca 1 GB’ lik DDR2 özellikli bellek bulunduruyor. 10.1 inçlik 1024 x 600 çözünürlüğünde LED ekrana sahip olan mini dizüstü kullanıcıların isteklerini fazlasıyla yerine getirecek gibi gözüküyor.

Üzerinde USB, WiFi, Bluetooth, VGA, Ethernet girişlerinin standart olarak bulunduğu ürün 1.3 MP’ lik web kamerasına da sahip.

Asus Eee PC 1005HA’ nın fiyatı ve ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili bilgi ne yazık ki mevcut değil.

Panzehir.Net

Diğer Yazılar