Apple Music

perkant by

Uzun zamandır konuşulan Apple Music servisi, İOS 8.4 güncellemesi ile hayatımıza girmiş bulunmakta fakat ne yazıkki  Türkiye için henüz aktif durumda değil.

Apple Music Nedir ?

Spotify diye bir müzik servisi mevcut. Apple Music Spotify müzik servisine rakip olarak gelmektedir. Yani; online-offline bir şekilde müzik dinleme servisidir. Uygulama veya web site üzerinden giriş yaparak müzik dinlenebilir. Var olan arşivinizi de dahil edebilir, kocaman bir müzik kütüphanesine sahip olabilirsiniz. applemusict

 

Apple Music Kullanımı

Apple music servisi üyelik sistemiyle kullanılacak. Üye olduktan sonra üç ay ücretsiz test edip, kullanabilirsiniz.

Üyelik seçenekleri ;

Bireysel Üyelik

Tüm Apple Music arşivine, uzmanların önerilerine, seçtiğimiz en yeni ve en iyi müziklere erişin ve radyo istasyonlarımızda sınırsız şarkı atlama hakkına sahip olun.

Aile İçi Üyelik

Dünyalara bedel aileniz için, dünyalar kadar müzik. Ailenizin altı üyesi, aygıtlarından Apple Music’e sınırsız erişimin tadını çıkarabilir.

applemusic-uyelik-avantajlari

Değişik cihazlardan aynı üyelik ile kullanabilecek miyim?

Kesinlikle evet. iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya PC’nizde aynı üyelikle her yerde kullanabilirsiniz.

Android Telefon ve diğer cihazlardan kullanabilir miyim?

Apple Music bu sonbaharda (Eylül-Ekim-Kasım 2015)  Apple TV ve Android platformda da kullanılabilecek.

 

applemusic-tumaygitlar

 

Dikkat :

Deneme süresinin sonunda, üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir. Hesap ayarlarından otomatik yenileme kapatılana dek, seçtiğiniz ödeme yöntemi üzerinden her ay üyelik ücreti alınır. Üç ay test ettikten sonra, Apple Music servisini kullanmayacaksanız eğer mutlaka iptal etmeniz gerekmektedir.

 

Panzehir

Diğer Yazılar