Adobe Video Paylaşım Dünyasında

by

Geçtiğimiz gün duyurusu yapılan haber ile Photoshop.com, artık kullanıcıların videolarını da yüklemelerine imkan veriyor. Uygulamayı ilk deneyenlerden biri olmak için yapmanız gereken burada.

psd_logo

Adobe yetkililerinin üzerine çok fazla gitmedikleri düşünülen fotoğraf paylaşım sitesi Photoshop.com, güzel bir adım atarak kullanıcılara video upload yolunu da açtı. Ücretsiz üyelik ile sunulan alan 2GB. İlk bakışta bu miktar biraz az gelebilir ancak yüksek çözünürlükte tek bir video yüklemek için güvenilir bir alternatif. Eğer parça halinde birkaç video yüklemek istiyorsanız, video başına limitiniz 200MB ve daha fazla kota için Adobe’un ”Adobe Air Uploader” programını indirmeniz gerekiyor.

Sistem şu an alışma sürecinde ve maalesef gözardı edilemeyecek eksiklikleri de var. Örneğin videolarınızı herhangi bir kod ile (embed) farklı sitelere ekleyemiyorsunuz ve video edit’leme gibi bir seçeneğiniz de yok. Ancak görünen o ki, Adobe da popülaritesi oldukça artan video paylaşım dünyasına bir uçtan katıldı ve ileride ekleyeceği farklı özellikler ile istediği ilgiyi üzerine çekebilir.

Bilgi İçin: https://www.photoshop.com/
Panzehir.Net

Diğer Yazılar